سایت هواداری باشگاه استقلال

فروش نقد و اقساط محصول سایپا | قیمت خودرو کوییک | قیمت خودرو خیلی ارزان

فروش نقد و اقساطی محصول سایپا با OFF عید غدیر | پرچمدار سایپا فقط و فقط 300 تومن

فروش نقد و اقساطی محصول سایپا با OFF عید غدیر | پرچمدار سایپا فقط و فقط 300 تومن

قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی نیز افت‌وخیز چندانی ندارد.

خبرنگار اصغر اصغری: نرخ خودروها در دومین روز کاری هفته تغییر چندانی نسبت به روز قبل ندارد. خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی نوسان محسوسی ندارند و در برخی موارد، افت و خیز جزئی نسبت به دیروز گزارش شده است. در این میان، کراس‌اوور لوکس مدیران خودرو به نام تیگو ۸ پرومکس با افزایش ۵۵ میلیون تومانی وارد کانال سه میلیارد و ۵۰ میلیون تومان شده است.

قیمت محصولات سایپا همه را مات و مبهوت کرد!

با ثبات نرخ ارز از ماه پیش، تمامی بازارهای مالی از جمله  بازار خودرو  در رکود عجیبی فرو رفته‌اند و در اغلب روزهای کاری هفته، بدون تغییر هستند. پس از فوت ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم پیش‌بینی می‌شد که بازارهای مالی در انتظار رئیس‌جمهوری جدید، نوسان چندانی نداشته باشند.​

قیمت خودروهای داخلی سایپا

قیمت خودروهای داخلی بازار تغییرات اندکی نسبت به روز گذشته دارد.

کوییک GXL یکی از ارزان‌ترین هاچ‌بک‌های بازار داخلی به شمار می‌رود. این خودرو تغییری ندارد و با همان نرخ ۴۱۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین G با مدل ۱۴۰۳، سدان لوکس تولیدی شرکت سایپا که یکی از کم‌نوسان‌ترین محصولات داخلی این روزهای بازار به شمار می‌رود که سه میلیون تومان گران‌تر شده و با نرخ ۷۱۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو ۲۰۷i دنده‌ای، یکی از هاچ‌بک‌های محبوب بازار محسوب می‌شود که از آغاز معاملات امروز تنها یک میلیون تومان رشد نرخ پیدا کرد و به نرخ ۷۳۲ میلیون تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V۴ لوکس‌ترین سدان تولید داخلی است که پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با یک میلیارد و پنج میلیون تومان معامله می‌شود. به این ترتیب تارا اتوماتیک V۴ در یک قدمی سقوط به زیر کانال یک میلیارد تومان قرار گرفته است.

قیمت خودروهای خارجی

جک J۴ آپشنال سدان اقتصادی کرمان موتور به شمار می‌رود که نسبت به روز گذشته دو میلیون تومان ارزان‌تر شده و با ۷۹۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ام‌وی‌ام X۲۲ پرو دنده‌ای کراس‌اوور اقتصادی مدیران خودرو با افت پنج میلیون تومانی، به نرخ ۹۴۰ میلیون تومان معامله رسید.

لاماری ایما کراس‌اوور مونتاژی شرکت آرین پارس موتور محسوب می‌شود که با همان نرخ دو میلیارد و ۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

هونگچی H۵ لوکس‌ترین خودروی وارداتی چینی بازار به شمار می‌رود که پس از کشف قیمت، سقوط عجیب‌وغریبی را تجربه کرد. این سدان لوکس چینی از صبح امروز ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده و به چهار میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان رسیده است

منبع:گسترش نیوز

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

اخبار روز سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد