سایت هواداری باشگاه استقلال

دور جدید فروش فوری خودرو آغاز شد | ثبت نام فروش فوری خودرو با شرایط اقساطی در سایت زیر

دور جدید فروش فوری خودرو آغاز شد | ثبت نام فروش فوری خودرو با شرایط اقساطی در سایت زیر

تاریخ مرحله سوم فروش سامانه یکپارچه خودرو امروز، شنبه، 7 مرداد 1402، اعلام شد. اما چه کسانی امکان ثبت‌نام در این مرحله را دارند؟

تاریخ مرحله سوم فروش سامانه یکپارچه خودرو امروز، شنبه، 7 مرداد 1402، اعلام شد. اما چه کسانی امکان ثبت‌نام در این مرحله را دارند؟

زمان آغاز مرحله سوم فروش سامانه یکپارچه خودرو مشخص شد. بر این اساس متقاضیان شرکت در این مرحله می‌توانند در شهریور ماه 1402 با مراجعه به این سامانه اقدام به خرید کنند. البته تا این لحظه مشخص نشده که بازه زمانی این طرح دقیقاً در چه روزهایی خواهد بود.

با این حال گستردگی این دوره به اندازه مراحل اول و دوم نیست و اولویت ثبت‌نام با متقاضیان مرحله دوم است که از «تخصیص خودرو» جای ماندند.

چه کسانی امکان ثبت‌نام در سامانه یکپارچه دارند؟

آن‌طور که اکوایران به نقل از مدیر سامانه یکپارچه نوشته: متقاضیانی که در نوبت دوم فروش خودرو از مسیر سامانه یکپارچه، در هنگام ثبت‌نام با گزینه «عدم تخصیص» مواجه شدند، شهریور 1402 تعیین تکلیف می‌شوند.

بر اساس اعلام مهدی تقدسی این متقاضیان می‌توانند در آخرین ماه از فصل تابستان در بازه زمانی که از سوی وزارت صمت اطلاع‌رسانی می‌شود با مراجعه به سامانه نسبت به ویرایش خودروی مورد نظر خود اقدام کنند.

اولویت دریافت خودرو با چه کسانی است؟

تقدسی این خبر را هم برای دارندگان خودروهای فرسوده و همچنین مادران دارای دو فرزند داشت که این دو دسته از متقاضیان با اولویت نسبت به متقاضیان طرح عادی، امسال خودروهایشان را تحویل خواهند گرفت. البته امکان ویرایش خودرو برای سایر متقاضیان نیز در آخرین ماه از سال 1402 مهیا خواهد شد، اما اولویت با آن دسته از متقاضیانی است که خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده است.

وی با اشاره به زمان اجرای مرحله سوم طرح یکپارچه فروش خودرو، توضیح دااد: پس از پایان تخصیص خودرو و ویرایش آن در شهریور، زمان‌بندی برای اجرای مرحله سوم فروش خودرو اعلام می‌شود. اکنون طبق زمان‌بندی خودروسازان، هر خودروی ثبت‌نامی به ترتیب به متقاضیان تحویل داده می‌شود و تعهد معوقی ندارند.

مطالعه بیشتر:قیمت خودرو 7 مرداد 1402/ ثبات قیمتی ادامه دار خواهد بود؟

بنابراین طبق سخنان مدیر سامانه یکپارچه در شهریور امسال تمام متقاضیانی که در مرحله دوم اقدام به نام‌نویسی کردند می توانند از فرصت مجدد برای تغییر خودروی درخواستی و همچنین جلو انداختن زمان تحویل خودرو از شرکت سازنده اقدام کنند.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها