سایت هواداری باشگاه استقلال

فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز دوشنبه 8 آبان 1402 | طالع خود را با ما دنبال کنید

فال روزانه امروز دوشنبه 8 آبان 1402 | طالع خود را با ما دنبال کنید

در ادامه با فال روزانه سایت جایگاه 8 همراه شوید

فال روزانه متولدین فروردین

با وجود این که در حال حاضر همه چیز در محل کارتان کاملا قابل پیش بینی به نظر می رسد، اما شما نمی توانید به احساس خودتان اعتماد کنید. بخشی از وجودتان حاضر نیست به این اطمینان خاطر تن بدهد زیرا این آرامش خیال تنها باعث محدودیت شما می شود و نمی گذارد تجربه های جدیدی کسب کنید. اما فراموش نکنید که این ماجراجویی بخش ثابتی از شخصیت شما نیست، پس حواستان باشد با تصمیمی ناگهانی دست به ریسک نزنید. سعی کنید برای انجام کارهای زیادی که در انتظارتان هستند با دیگران همکاری کنید. به مال دنیا اهمیت بدهید ولی بدانید گذراست و هیچکس ثروتی با خودش نبرده. مشکلات خانوادگی را حل کنید و بیش از این درگیر بحث های بی پایان نشوید. برای یک خرید یا فروش شخصی با شما همراه خواهد شد. به سلامت خود و نزدیکانتان بیشتر اهمیت بدهید. حرفی به شما زده شده که بهتر است با آن جدی برخورد کنید

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز از قلبتان به خوبی محافظت کنید، زیرا خیلی زود طعمه ی تیر حرف های آزاردهنده ی دیگران خواهد شد. امروز حساسیت شما به طور قابل توجهی افزایش یافته است و باعث شده احساس کنید در برابر دنیای بیرحمی که شما را در بر گرفته است تنها هستید. شاید بد نباشد که امروز را در خانه بمانید و به کارهای عقب افتاده ای که در خانه دارید رسیدگی کنید و یا برای ساعت های طولانی در تختخوابتان بمانید. اگر تصمیم گرفتید که از خانه بیرون بروید حواستان به نقاط ضعفتان باشد تا بتوانید از منابع انرژی خود به درستی استفاده کنید. در مورد موضوعی احساسی حرفی به شما زده شده که بهتر است با آن جدی برخورد کنید، شوخی و سرسری گرفتن این موضوع عواقب خوبی برایتان ندارد. در مورد مسئله ای منتظر جواب هستید، کمی صبورتر باشید آدم ها را با توانایی هایشان قضاوت کنید، بش از حد توقع نداشته باشید همه لزوما توانایی شما را ندارند.

فال امروز متولدین خرداد

یک فرصت کاری جدید و یا موقعیت بهتری در محل کار فعلیتان دارد برای شما فراهم می شود که شما بهترین گزینه ی ممکن برای آن هستید. شرایط کیهانی موجود نیز دارد شما را با اعتماد به نفس و قدرت بدنی لازم برای این موقعیت تجهیز می کند. شما انرژی فیزیکی و روانی لازم را در اختیار دارید تا به توانایی های خود در رهبری و مدیریت اعتماد کنید. اکنون زمان فوق العاده ای است برای این که کنترل اوضاع را در دست بگیرید. دست به کاری زده اید که عواقبی دارد و شما به آن ها واقفید، بهتر است دیگر هر روز خودتان را مواخذه نکنید، به جلو نگاه کنید و پیش بروید. دوستی قدیمی به شما پیشنهادی می دهد در برابرش جبهه نگیرید. تغییر مکان یا شغل را به زمان دیگر موکول کنید و عجله نداشته باشید. به زودی خبر خوشی دریافت می کنید.

فال روزانه متولدین تیر

احساسات شما نسبت به رابطه عاطفی فعلیتان در حال حاضر مدام در نوسان هستند، یک لحظه از وضعیت موجود ناراحت هستید و لحظه ای دیگر همه چیز خیلی خوب و وفق العاده به نظر می رسد. امروز نه به تفکرات مثبت خود امید ببندید و نه با تفکرات منفی خود نا امید شوید، زیرا این تغییرات شدید روحی قابل اعتماد نیستند. سعی کنید تا جای ممکن صلح و آرامش را حفظ کنید و برای خودتان دردسر نتراشید، تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد. در یک رابطه دو نفره هر دو طرف باید راضی و خوشحال باشند، شما این روزها خوشحال نیستید، موقعیت و خواسته هایتان را دوباره بررسی و نگاه کنید، ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. شادی حق شماست کوتاه نیایید. به طرح هایی که در سر دارید سروسامان بدهید که موجب دلخوشی و رضایتتان خواهد شد.

فال فردا متولدین مرداد

شاید با خودتان فکر کنید که مو لای درز نقشه هایتان نمی رود، اما اینطور نیست. در واقع، تغییر شرایط در محل کارتان ممکن است مشکلات زیادی در نقشه هایتان ایجاد کرده و شما را مجبور کنند تا این فکرتان را تغییر دهید. اما اوضاع آنقدرها هم که شما فکر می کنید بد نیست، خوشبختانه شما این فرصت را به دست خواهید آورد که با اطمینان خاطری بیش از قبل راهتان را ادامه دهید. فقط به این شرط که اجازه ندهید تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان شما را وسوسه کند پیش از رسیدن به هدفتان تسلیم شوید. قرضتان ادا می شود. در مورد کاری توجه داشته باشید که رقیبان هم در میدان هستند، باید با احتیاط و دور اندیشی به این کار مبادرت ورزید. طالب کسی یا چیزی هستید که در دسترس شما نیست، با خودخوری و نق زدن کاری پیش نمی رود، برای گفتن حرفتان برنامه ریزی کنید و از نیروی اراده و ایمان به خودتان استفاده کنید.

فال امروز متولدین شهریور

گاهی خلاقیت نتیجه ی توفانی هیجان انگیز از فعالیت ذهنی است، اما گاهی هم نیاز به سخت کوشی و داشتن هدف و رویکردی مشخص دارد. اگر می خواهید بهترین نتیجه ها را به دست بیاورید در حال حاضر بهترین حالت برای شما این است که ترکیبی از این دو را به کار بگیرید. امروز شما آماده اید تا زره ای از فولاد به تن کرده و به میدان جنگ بروید. سطح انرژیتان بسیار بالاست و آماده اید برای رسیدن به هدفتان هر کاری که لازم باشد را انجام دهید. فقط باید مواظب باشید که قربانی احساسات شدید و بیش از حد خود نشوید. نگران نباشید قهر تبدیل به آشتی می شود، اما باید یادتان باشد لازم است هر دو تغییر رویه بدهید تا بتوانید آرامش بیشتری داشته باشد. گوش به زنگ باشید حرفی می شنوید که بهتر است پی اش را بگیرید و بی توجه نباشید وگرنه پشیمان می شوید. برای خودتان احترام قائل باشید و به جایی که دعوت نشده اید نروید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شاید از محدوده ی امن خودتان خارج شوید، اما به احتمال زیاد جای خیلی دوری نخواهید رفت. مثل هانسل و گرتل که راهشان را علامت گذاری می کردند شما هم روند پیشرفت خود را نشانه گذاری می کنید تا هر وقت خواستید بتوانید راه برگشت خود را پیدا کنید. نباید در جاهای قدیمی به دنبال جواب های سوال هایتان بگردید، با احتیاط پیش بروید، اما نسبت به چیزهای جدیدی که می بینید ذهنی باز داشته باشید. تا زمانی که به خواسته های خود دست پیدا نکرده اید از حرکت نایستید و اجازه ندهید واکنش های دیگران تعیین کننده ی کارهای شما باشند. در یک بحث کاری از روی عصبانیت حرفی از دهنتان می پرد و بلافاصله پشیمان می شوید، به اعصابتان مسلط باشید یا جلسه را قبل از دیر شدن ترک کنید. برای انجام هر کاری اصول و قوانینی حکم فرماست و شما نیز بدون تهیه مقدمات نمی توانید دست به کاری بزنید، اول بیاندیشید، طرحی بریزید و سپس اقدام کنید.

فال روزانه متولدین آبان

اکنون زمان فوق العاده ای برای به زبان آوردن حرفی است که برای مدتی قصد گفتن آن را داشته اید. مخفی نگه داشتن آن فقط باعث خورده شدن روح و روانتان خواهد شد، پس آنچه در دل دارید را بیرون بریزید. نگران عواقب آن نباشید و دست به کار شوید. امروز از آن روزهایی است که باید شجاع باشید و در مقابل دیگران نیز همینطور رفتار خواهند کرد. اگر در محل کارتان کسی با عصبانیت با شما رفتار می کند بهترین سلاح شما در برابر او داشتن رفتاری دوستانه خواهد بود، پس از نشان دادن مقابله به مثل خودداری کنید. در مورد نیتتان بهتر است بیشتر فکر کنید و خود را درگیر مسائل دیگران نکنید. یک اتفاق ساده محاسباتتان را بهم می ریزد که اتفاقا به نفع شماست. حرفتان را بزنید محترمانه و در لفافه. در مورد یک تصمیم گیری خانوادگی بهتر است تلاشتان را بکنید تا نظر مساعد همه را جلب کنید.

فال متولدین آذر

امروز یکی از همکارانتان ممکن است به خاطر کاری که در واقع شما انجام داده اید مورد تحسین و توجه قرار بگیرد. شاید زیاد برایتان اهمیت نداشته باشد که یک نفر دیگر در مرکز توجه قرار بگیرد، اما به این شرط که زحمات خودتان نادیده گرفته نشوند. هرچند تشویق و تأیید دیگران بسیار لذت بخش است، اما یادتان باشد درخشان ترین ستاره ها آنهایی هستند که به خاطر دیگران می درخشند. امروز در بحث هایی شرکت خواهید کرد که اطلاعات گسترده ای در مورد آنها دارید و حرف هایتان تأثیر قابل توجهی روی بقیه خواهند گذاشت. زود باور نباشید، خبری نگران کننده به شما گفته می شود اما به هیچ عنوان هراسی به دل راه ندهید. بعد از پیشنهادی که با نیت خوب به شخصی می دهید جوابش شما را بسیار متعجب و دلسرد می کند. در مورد کار شما هنوز در ابتدای راه قرار دارید و باید نشیب و فرازهای زیادی را طی کنید، امیدوار باشید

فال متولدین دی

از اینکه با بیان احساسات خودتان باعث ناراحتی دیگران شوید ترسی نداشته باشید. شما با مخفی کردن احساسات واقعی خود از آنها هیچ لطفی در حقشان نخواهید کرد. وقتی طرف مقابلتان واقعیت ماجرا را نداند نمی توان تصمیمی گیری درستی در رابطه با آن داشته باشد، پس با گفتن واقعیت ها در انجام این کار به او کمک کنید. امروز با نگاه کردن به گذشته و زیر سوال بردن خودتان و کارهایتان هیچ کمکی به خود نخواهید کرد. چشمانتان را به هدفتان بدوزید و با عزیمی راسخ تر از همیشه به حرکت به سوی آن ادامه بدهید. شخصی را دوباره و بعد از مدتها پیدا می کنید. سختی ها را پشت سر می گذارید و زمان شادی و موفقیتتان فرا می رسد. خودتان باورتان نمی شود اما حرفی که در دلتان هست به زبان خواهید آورد، نتیجه شما را قوی تر می کند. نسبت به سلامتی خود و اطرافیانتان جدی تر باشید. در مورد مسئله ای احساسی زور نگویید.

فال متولدین بهمن

ریسک کردن در محل کارتان هر چقدر هم که حساب شده باشد باعث می شود که شما دچار حالتی عصبی شود، دلیل آن هم این است که از احساس عدم ثبات اصلا خوشتان نمی آید. خوشبختانه کارهایی که اخیرا کرده اید دارند اثر خودشان را می گذارند و شما بالاخره راهی برای اینکه ببینید آیا کارها طبق نقشه هایتان پیش می روند پیدا خواهید کرد. به هیچ عنوان آن پرچم سفید را بیرون نیاورید و تسلیم نشوید. سختی هایی که در حال حاضر دارید تحمل می کنید موقتی هستند، اما اگر الان تسلیم شوید حسرت و پشیمانی تا ابد همراهتان خواهد بود. شخصی که به طمع رسیدن به چیزی به شما نزدیک شده بهتر بشناسید، او را متوجه اشتباهش بکنید و ازش دور کنید. بعد از اتفاقات اخیر این روزها شما بسیار خسته هستید، روحی و جسمی، کمی به خودتا بیشتر اهمیت و حق بدهید، بیش از این زیر بار زور نروید از جایی که فکرش را هم نمی کنید دری باز خواهد شد.

فال روزانه متولدین اسفند​

امروز تصمیم گیری برای شما خیلی راحت تر از همیشه است. انگار نگرانی هایتان از قضاوت های دیگران به طور موقتی از بین رفته اند. نه اینکه برایتان مهم نباشد دیگران در مورد انتخاب هایتان چه فکری می کنند، اما می توانید بر اساس خواسته های قلبی خودتان تصمیم بگیرید و بی آن که نگران انتقادات دیگران باشید بر اساس انتخابتان عمل کنید. با این حال باید این نکته را به یاد داشته باشید که شما در اجتماع زندگی می کنید و نمی توانید خودتان را از آن جدا بدانید و واکنش های دیگران دیر یا زود ممکن است باعث اذیت شدن شما شوند. بسته یا هدیه ای دریافت می کنید. بلند پروازی خوب است اما یادتان باشد باید پله پله بالا بروید. در نیتی که دارید لازم است قدری احتیاط کنید. در شما خصوصیاتی است که در کمتر کسی وجود دارد. شک و تردید را کم کنید، طرف مقابلتان ارزشش را دارد که برایش تغییر مسیر بدهید و راهی منطقی در پیش بگیرید.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها