سایت هواداری باشگاه استقلال

نعیمه نظام دوست | نعیمه نظام دوست بیوگرافی | نعیمه نظام دوست ازدواج

عکس نعیمه نظام دوست در روسیه همه رو شوکه کرد | خانم با این لباس اسکیمویی چه دلبری می کنه

عکس نعیمه نظام دوست در روسیه همه رو شوکه کرد | خانم با این لباس اسکیمویی چه دلبری می کنه

در ادامه عکسی عجیب از نعیمه نظام دوست را مشاهده می کنید

نعیمه نظام دوست یکی از بازیگران خنده رو و مهربان تلویزیون است که با بازی در مجموعه گل و بلبل محبوبیتش بیشتر شد. نعیمه نظام دوست علارغم شایعاتی که در خصوص ازدواجش با عمو پورنگ که در فضای مجازی به راه افتاده است مجرد است و بارها عمو پورنگ را به عنوان پسرش معرفی می کند. نعیمه نظام دوست به علت اضافه وزنش یکبار مورد عمل جراحی لاغری قرار گرفت که متاسفانه موفقیت آمیز نبود.نعیمه نظام دوست اصالتا گیلانیست. در ادامه بیشتر با نعیمه نظام دوست و بیوگرافی اش آشنا شوید.

نعیمه نظام دوست

شغل دوم نعیمه نظام دوست

هشت سالی است که «نعیمه نظام‌دوست» در پایان هر فصل، برای خودش مزون جمع و جوری دایر می‌کند تا علاوه بر سرگرمی، بتواند از راه فروش لباس‌هایی که خودش از تولیدی‌ها و خیاط‌های داخلی می‌خرد، درآمد داشته باشد.

«درباره‌ی لباس‌هایی که باید برای راه‌اندازی مزون تهیه کنید بهتر است به نکاتی توجه داشته باشید. لباس‌ها باید کیفیت بسیار خوبی داشته باشند، رنگ‌شان جذاب و متفاوت باشد، تعدادی لباس مد روز داشته باشید و تعدادی لباس که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند.

نعیمه نظام دوستمسئله‌ی دیگر، پیدا کردن فردی است که اجناس با کیفیت و خوب را با قیمت مناسب به شما می‌فروشد. اگر غیر از این باشد ممکن نیست بتوانید سود کنید».

 او مزون‌داری را به عنوان شغل دوم انتخاب کرده و دوست دارد آن را ادامه دهد: «بازیگری بیشتر از این‌که  یک شغل باشد، علاقه است. همه می‌دانند که در این حرفه، امنیت شغلی وجود ندارد. یعنی شما امروز کاری در دست دارید و ممکن است بعد از آن  چند سال بیکار باشید. از این رو تصمیم گرفتم در این حرفه کسب و کاری برای خودم دست و پا کنم. با همراهی یکی از دوستانم فروش لباس، کیف و کفش را آغاز کردم. پس از آن تصمیم گرفتم در هر فصل، یک مزون برگزار کنم، آن هم فقط به مدت ۱۰ تا ۱۵ روز.»

نعیمه نظام دوستبیوگرافی نعیمه نظام دوست 

نعیمه نظام‌دوست (زاده ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نعیمه نظام‌دوست از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نظام‌دوست به‌طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری شد.

چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است. وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است.

نعیمه نظام دوست

مصاحبه با نعیمه نظام دوست

سعی می‌کنم در انتخاب نقش‌هایم، غیر از مسائل مادی، تجربه و کار با کارگردانان خوب را هم مورد توجه قرار دهم. گاهی اوقات ممکن است نقشی را دوست نداشته باشی یا کوتاه باشد، اما به‌خاطر کارگردان آن، کار را قبول می‌کنی زیرا می‌تواند تجربه بسیار خوبی برایت باشد. حرفه اصلی من بازیگری است اما از این راه نمی‌توان آن‌طور که باید و شاید درآمدی داشت. اگر دقت کنید اکثر بازیگران شغل دومی هم برای کسب درآمد دارند چون نمی‌توان روی بازیگری به‌عنوان منبع درآمد حساب کرد. به‌همین ترتیب من هم یک مزون کوچک لباس دارم که هرازگاهی از این طریق دوستانم را هم می‌بینم. فعلا به اندازه یک آب باریکه درآمد برایم دارد، البته در فکرش هستم که این مزون را گسترده‌تر کنم.

نعیمه نظام دوست: چاقی من ارثی نیست

من دچار اضافه‌وزن هستم و این را از ظاهرم می‌شود، فهمید. چاقی من ارثی نیست بلکه به‌دلیل مصرف کورتون به‌وجود آمد. چند سال قبل به‌دلیل یک بیماری مجبور به مصرف کورتون شدم، همین قضیه هم باعث افزایش وزن من شد. بعد هم اتفاقات دیگری باعث شد که وزنم روز‌به‌روز بیشتر شود. 10‌سال است که با بیماری چاقی درگیر هستم، یادم می‌آید که قبل از آن 60‌کیلو بودم.

نعیمه نظام دوست: بعد از بالون معده چاق‌تر شدم

من ‌بالون معده را برای لاغر شدن انتخاب کردم و پزشکان به من گفتند که موفقیت این عمل 50درصد است. وقتی ‌بالون داخل معده گذاشته می‌شود حجم معده را می‌گیرد و باعث می‌شود کمتر غذا بخورید. اگر غذا زیاد خورده شود معده آن را نگه نمی‌دارد و غذا را بر‌می‌گرداند. من بعد از ‌بالون، آنقدر غذا خوردم که بر ‌بالون غلبه کردم و وقتی آن را برداشتم، معده‌ام دوبرابر شد.

نعیمه نظام دوستهمین هم باعث شد که بیش از پیش چاق شوم. البته تعدادی از  کسانی که ‌بالون استفاده کرده بودند را دیدم که چندین کیلو وزن کم کرده بودند اما به‌نظرم حال خوبی نداشتند. باید همزمان با استفاده از ‌بالون ویتامین مصرف شود و کمبودی از این لحاظ وجود نداشته باشد، یعنی لاغری در عین سالم بودن مفید است وگرنه کم کردن وزن وقتی بی‌حال و ضعیف شوی که فایده‌ای ندارد.

پزشک من به‌طور اصولی جراحی ‌بالون معده را برایم انجام نداد، هیچ آزمایشی انجام نشد و همه چیز خیلی سریع صورت گرفت. هیچ بررسی انجام نشد که بدانیم آیا بدن من ویتامینی لازم دارد یا نه، دارویی لازم است مصرف کنم یا خیر. غیر از من یکی از اقوامم شماره پزشک من را گرفت و ‌بالون معده را انجام داد و بر اثر اشتباه پزشکی دچار ایست قلبی شد و فوت کرد. پزشک این کار را در مطب انجام داده بود و در دادگاه ثابت شد که اشتباه پزشکی باعث مرگ بیمار شده است.

به خاطر همین توصیه می‌کنم به‌هیچ عنوان این عمل را در مطب انجام ندهند و حتما در یک مرکز مجهز پزشکی باشد. به ظاهر عمل ساده‌ای است اما به دستگاه‌های پیشرفته نیاز است. در آن اتفاق پزشک به‌دلیل عدم وجود دستگاه‌های پیشرفته، ایست قلبی بیمار را تشخیص نداده بودند. متاسفانه برخی پزشکان  به‌خاطر پول، هرکاری را به‌راحتی  بدون بررسی خاصی انجام می‌دهند. زمانی که ‌بالون را داخل معده‌ام گذاشتم 90کیلو بودم اما الان 126کیلو هستم. یعنی اضافه‌وزنم بعد از ‌بالون خیلی شدیدتر بود و اگر فقط روش‌های دیگر را ادامه می‌دادم شاید نتیجه بهتری می‌گرفتم.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها