سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست هوش روزانه

آزمون هوش | ادعای هوش شرلوک همزی داری، بگو زندانی کیه؟

آزمون هوش | ادعای هوش شرلوک همزی داری، بگو زندانی کیه؟

آیا می توانید آزمون تشخیص زندانی را در 10 ثانیه حل کنید؟ چالش بسیار ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که زندانی را شناسایی کنید. با این حال، ادعا شده است که فقط افراد باهوش می توانند آزمون تشخیص زندانی را در طول 10 ثانیه حل کنند. شما چطور؟ آیا فکر می کنید فرد باهوشی هستید؟

آیا روز خسته کننده ای دارید و از کار کردن خسته شده اید؟ آیا به دنبال یک سرگرمی کوچک هستید تا دوباره انگیزه کار کردن را به شما برگرداند؟ اگر چنین است، ما شما را به حل آزمون تشخیص زندانی به چالش می کشیم. این گونه معماها و آزمون ها راهی عالی برای رفع خستگی ذهنی هستند. همچنین از نظر علمی ثابت شده که حل معماها به صورت منظم، شما را باهوش تر خواهد کرد. آیا آماده اید تا کمی سرگرم شوید؟

تصویر آزمون تشخیص زندانی

تصویر آزمون تشخیص زندانی یک پلیس و دو مرد را که لباس های مشابهی دارند در یک فروشگاه نشان می دهد. همان طور که می بینید دو مرد در حال خرید هستند و پلیس با دقت همه چیز را بررسی می کند. به هر حال، یکی از این دو مرد یک زندانی است که پلیس او را برای خرید به فروشگاه آورده است. اما آیا می توانید تشخیص دهید کدامیک؟

اگر می خواهید هوش خود را امتحان کنید پس آزمون تشخیص زندانی را در طول 10 ثانیه حل کنید. اکنون خوب حواس تان را جمع کرده و با دقت به تصویر زیر نگاه کنید و سعی کنید زندانی را در مدت زمان تعیین شده تشخیص دهید!

بازی فکری

به هر فعالیت ذهنی هدفدار که باعث درگیر کردن ذهن و مغز شما شود و به صورت گروهی یا تک نفری انجام شود، بازی فکری می‌گویند. بازی‌های فکری بدون در نظر گرفتن سن، جنس، نژاد یا وضعیت جسمانی می‌توانند تاثیرات مثبتی بر ذهن، روحیه، شخصیت، رفتار و زندگی هر انسانی بگذارد. این تغییرات باعث تمرکز و تقویت قدرت ذهنی شما می‌شوند.

اگر خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید! زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه پیدا کند، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد. پیشنهاد می کنیم در این گونه شرایط دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، دوش بگیرید یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید، یا هم معماها و آزمون های چون آزمون تشخیص زندانی را حل کنید.

به هر حال، 10 ثانیه شما به پایان رسیده است. آیا موفق شدید زندانی را شناسایی کنید؟ کدامیک از مردها یک زندانی است؟

جواب

بازی‌های فکری و تست های هوش تقویت‌کننده عالی برای خلق و خو هستند. همچنین از نظر علمی ثابت شده‌ است که انجام این تست ها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می‌بخشند. در مجموع، بازی های فکری شما را باهوش‌تر و ریزبین‌تر می کنند. بنابراین، روزانه از حل کردن آن‌ها غافل نشوید.

جواب آزمون تشخیص زندانی مرد سمت چپ تصویر است. به لباس های او دقت کنید و همچنین او سبد سرخ رنگی نیز در دست دارد. جدای از این به پلیس نگاه کنید. او از دیدن فردی با ظاهر تقریبا مشابه به زندانی ها مشکوک شده است.

UG2BnR4cJ4cr

منبع: جایگاه 8

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها