سایت هواداری باشگاه استقلال

تست تیزبینی | تست هوش

تست هوش| ادعای تیزبینی ایکی ثانیه داری بگو «ببر» کجاست؟

تست هوش| ادعای تیزبینی ایکی ثانیه داری بگو «ببر» کجاست؟

در این آزمون بینایی، جایی در تصویر ببری در میان سگ ها پنهان شده است.

کارشناسان می گویند اگر بتوانید در طول 9 ثانیه یا کمتر ببر را پیدا کنید، نشان می دهد که چشم های شما تیزبین است. اکنون با انجام این چالش توهم نوری مهارت های بینایی خود را آزمایش کنید!

توهمات نوری یک راه عالی برای آزمایش و به رخ کشیدن مهارت های بینایی شماست. شما می توانید این چالش ها را با دوستان یا اعضای خانواده خود امتحان و برای آن‌ها ثابت سازید که چقدر بینایی شما عالی است. همچنین مطالعات نشان می دهد که توهمات نوری برای بهبود مهارت های بصری و افزایش توانایی های مغز عالی هستند. با تمرین منظم، می توانید به سرعت ضریب هوشی خود را بالا ببرید.

آیا برای محک زدن مهارت های بینایی خود آماده اید؟ پس، بیایید شروع کنیم.

در تصویر تست ببر پنهان، می توان چندین سگ را مشاهده کرد. واقعا صحنه ترسناکی است. فقط تصور کنید شب در مسیر برگشت به خانه با چنین صحنه ای مواجه شوید… خوب به هر حال، جایی در این تصویر یک ببر وجود دارد. چالش این است تا ببر مخفی را در طول 10 ثانیه یا کمتر پیدا کنید. حالا حواس تان را جمع کرده و این چالش بینایی را حل کنید.

ببر را پیدا کنید

.

.

.

.

اگر تا هنوز به دنبال ببر هستید، اجازه دهید ما به شما کمک کنیم. برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

پاسخ تست ببر پنهان: ببر در سمت راست تصویر در میان سایه ها کمین کرده است.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از تست ببر پنهان لذت برده باشید. فراموش نکنید به ما بگویید آیا توانستید فیل را در طول 9 ثانیه پیدا کنید؟ همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

تفریح و سرگرمی تنها مزیت توهمات نوری نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

1RtgDfCWNmyd

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها