سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

آزمون تیزبینی | کدوم گربه ملوسه در تصویر تکرار شده؟

آزمون تیزبینی | کدوم گربه ملوسه در تصویر تکرار شده؟

فقط تیزبین ترین چشم ها می توانند این چالش را حل کنند. در میان این گربه های رنگارنگ، دو گربه وجود دارد که عین هم هستند. آیا می توانید پیشی های مشابه را زیر 8 ثانیه شناسایی کنید؟

این پازل‌ها افراد را وادار به دقت در جزئیات می کنند. همچنین آنها می‌توانند یک راه سرگرم کننده برای محک زدن مهارت های بینایی شما نیز باشند.

تست بینایی گربه های مشابه

در تصویر 4 ردیف و 5 ستون از گربه‌های رنگارنگ وجود دارد. همانطور که می دانید، در میان آنها دو پیشی وجود دارد که درست عین هم هستند. آیا می توانید آنها را در طول 8 ثانیه تشخیص دهید؟

رمز موفقیت در این بازی دقت و توجه به جزئیات است. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل اینکه شروع کنید، ابتدا همه چیزهای حواس پرت کننده را از خود دور کنید. همچنین به یاد داشته باشید، پاسخ تست بینایی گربه های مشابه در انتهای صفحه گذاشته شده است. زمانی که 8 ثانیه شما تمام شد، به پایین بروید و پاسخ را مشاهده کنید.

برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از تست بینایی گربه های مشابه لذت برده باشید. همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

UBcVVGYcA2jb

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها