سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

آزمون هوش؛ خالی‌بند کدومه؟ | مرد زندگی این خانم را ایکی ثانیه بشناس!

آزمون هوش؛ خالی‌بند کدومه؟ | مرد زندگی این خانم را ایکی ثانیه بشناس!

تست هوش تشخیص شوهر زن یک معمای جذاب و سرگرم کننده است که تیزهوشی و مهارت بصری شما را هدف قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید بفهمید ضریب هوشی شما چقدر است و آیا جزء افراد باهوش هستید یا نه حتما تست هوش تشخیص شوهر زن را حل کنید.

این تست‌ها معیارهای مختلفی برای اندازه‌گیری هوش ارائه می دهند و به شما کمک می‌کنند تا میزان دقت و توجه و تمرکز‌تان را در زمینه های مختلف مانند منطق، استدلال، تفکر خلاق و حل مسائل پیچیده بررسی کنید.

شناسایی قوت‌ها و ضعف‌های شما یکی از مزیت های حل این نوع تست های هوش است. شما برای این که بدانید در حل مسائل پیچیده چقدر مهارت دارید، باید حتما روزی یک تست هوش مانند تست هوش تشخیص شوهر زن را حل کنید، زیرا این تست ها نه تنها جذاب و مبهم هستند و باعث می‌شوند بیشتر ذهن‌تان را درگیر حل آن کنید، بلکه سرگرم کننده نیز هستند.

حتی فکرش را هم نمی‌کنند که چند نفر در دنیا با حل این تست ها فهمیده اند چقدر باهوش هستند و عده ای نیز به این پی برده اند که در حل مسائلی چون معماها و پازل ها بی‌نهایت دچار ضعف هستند.

اما خوب حالا بیایید سراغ حل این تست هوش برویم. تست هوشی که شما را به چالش می‌کشد تا بهتر خودتان را بشناسید. به تصویر دو مرد و یک زن نگاه کنید و بگویید کدام یک همسر زن است؟

.

.

.

آیا مرد سمت چپ که می‌گوید من شوهرت هستم همسر او است یا آن مرد که می‌گوید دلم برایت تنگ شده است؟ کدام یک راست و کدام یک دروغ می‌گوید؟

 

شما با درک تصویر و پی بردن به معنای آن می‌توانید معما را حل کنید! هرچند این معما برخلاف سایر معماهای بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه، خیلی هم سخت نیست و با کمی دقت به جواب درست می‌رسید، با این حال نیاز به تمرکز بیشتر دارد.

.

.

.

.

.

در تصویر دو مرد را می‌بینید که روی تخت بیمارستان هستند، سمت چپی سر و صورت و دست او بسته است و ظاهرا آسیب شدیدی به او وارد شده است. مرد سمت راستی هم یک پایش آسیب دیده و زیر چشمش کبود شده است و باقی صورتش سالم است. زن که یک لباس قرمز پوشیده و رو به مرد سمت راستی نشسته است. اما در این میان مرد سمت چپی مدعی است که این زن همسر او است. در حالی که مرد سمت راستی به زن می‌گوید که دلم برایت تنگ شده بود، و زن هم با تعجب به مرد سمت چپی نگاه می‌کند و انگشت به دهان مانده است.

ما یک سرنخ بزرگ به شما دادیم اگر دقت کنید و یک بار دیگر توضیح مطلب را مطالعه کنید، به جواب درست خواهید رسید. اما اگر موفق نشدید، می‌توانید از بخش جواب تست هوش تشخیص شوهر زن، جواب معما را مشاهده کنید.

جواب تست هوش تشخیص شوهر زن

تست های هوش تصویری بر اساس تفکر خلاق و پردازش تصاویر و الگوها ساخته شده‌اند. حل این تست ها می‌توانند به تقویت تفکر خلاق شما کمک کنند و روش های جدید تفکر را به شما بیاموزانند.

از این حرف ها گذشته آیا موفق شدید جواب را پیدا کنید؟ اگر موفق شدید همسر زن را تشخیص دهید به شما تبریک می گوییم! به هر حال، حالا وقت آن رسیده است تا پاسخ درست را فاش کنیم.

جواب تست هوش تشخیص شوهر زن مرد سمت راستی است. بله، چون زن به سمت مرد سمت راست نشسته و از حرف مرد سمت چپ کاملا تعجب کرده است. مرد سمت راستی همسر زن است.

OHS3hiLFX9gx

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها