سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست بینایی

تست تیزبینی | چرخ‌ها بیشترن یا درها؟

تست تیزبینی | چرخ‌ها بیشترن یا درها؟

خوانندگان عزیز تیم تفریح و سرگرمی خبرنامه یک بازی فکری شگفت انگیز را برای شما آماده کرده است. با این بازی فکری می توانید به فعال تر شدن ذهن خود کمک کنید.

همانگونه که ضرب المثل قدیمی می گوید: حافظه شما اولین چیزی هست که می رود. اما شما می‌توانید با بازی‌های فکری و پازل‌ها حافظه خود را تقوید کنید. چگونه حافظه را تقویت می بخشید؟ این بازی­ وچالش­ها ارتباط بین سلول های مغز شما را تقویت می کند که در نتیجه منجر به بهبودی حافظه کوتاه مدت شما می شود.

وقتی بازی‌های فکری را انجام می‌دهید، باید اشکال و الگوها را به خاطر بسپارید یا هم دنبال آن ها باشید. این کار باعث تقویت حافظه می‌شود. همچنین، مطالعات نشان می‌دهد بازی‌های فکری چالش‌برانگیز عملکرد شناختی کلی را بهبود می‌بخشد. حتی می‌تواند آسیب مغزی را در افراد مبتلا به آلزایمر کاهش دهد.

تصویر بازی فکری شگفت انگیز

در این بازی فکری تصویر از دو شکل قهوه‌ای روی هم افتاده تشکیل شده است. چون بینندگان مجبور به شمارش تعداد آن ها می شوند، در واقع مغز آن ها به به فعالیت مثبت و کاوش شروع می کند. در نهایت این سرگرمی کوچک تبدیل به یک خوراک خوب برای مغز شما می شود.

این تصویر شما و ذهن­تان را به چالش می کشد، کدام بیشترند: درها یا چرخ ها؟

نگران نباشید، ما در آخر مطلب به این چالش پاسخ داده ایم. به شمارش ادامه دهید و هرگاه احساس کردید خسته شدید راحت به آخر مطلب رفته و جواب درست را ببینید.

خوب حالا به تصویر زیر با دقت نگاه کنید، آیا درها بیشترند یا چرخ ها؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از بازی فکری شگفت انگیز لذت برده باشید. همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها