سایت هواداری باشگاه استقلال

قتل | قتل فجیع | قتل هولناک

هلاکت قاتل مسلح با تیر غیب

هلاکت قاتل مسلح با تیر غیب

فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی قاتل و گروگانگیر مسلح متواری در شهرستان "کوه‌چنار" خبرداد و گفت: این فرد مسلح در تیراندازی متقابل با مأموران انتظامی به هلاکت رسید.

سردار رهام بخش حبیبی امروز، ۲۱ آبان با اعلام این خبر گفت: در پی تیراندازی منجر به کشته شدن دو تن از شهروندان و همچنین گروگان گرفتن یک شهروند دیگر توسط متهم در چهارم آبان‌ماه سال جاری در بلوار شهید چمران شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری قاتل و گروگانگیر مسلح متواری به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، ساعتی بعد از این حادثه، متهم گروگان را به صورت صحیح و سالم آزاد کرد، ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده و شبانه‌روزی، در نهایت با تلاش‌های کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس و مأموران انتظامی شهرستان کوه‌چنار، مخفیگاه این قاتل در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان فارس با تصریح اینکه مأموران انتظامی با هماهنگی مرجع قضائی برای دستگیری این قاتل مسلح اقدام کردند، گفت: فرد قاتل در مواجهه با مأموران انتظامی بدون توجه به هشدارهای آنان مبنی بر تسلیم شدن، اقدام به تیراندازی به سمت پلیس کرد که در نهایت طی یک تیراندازی متقابل، این قاتل مسلح به هلاکت رسید.

حبیبی گفت: در این راستا یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه خشاب و ۸ تیر جنگی که از آن‌ها در به قتل رساندن دو تن از شهروندان و همچنین تیراندازی به سمت مأموران انتظامی استفاده کرده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس در پایان تأکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

منبع: ایسنا

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها