سایت هواداری باشگاه استقلال

قتل | قتل فجیع | قتل هولناک

قتل عام خانواده 5 نفره به دست پسربچه ته تغاری!

قتل عام خانواده 5 نفره به دست پسربچه ته تغاری!

نوجوان 14ساله‌ای که با شلیک گلوله 5 عضو خانواده‌اش را کشته بود به حبس ابد محکوم شد.

میسون سیسک، 14 ساله با پدرش جان 38 ساله و نامادری‌اش مری 35 ساله، 3 خواهر و برادر ناتنی‌‌اش گریسون 6 ساله، آرورا 4 ساله و کولسون 6 ماهه در ایالت آلاباما در جنوب آمریکا زندگی می‌کرد.

پدرش عاشق موتورسیکلت بود و به‌عنوان تکنیسین در یک نمایندگی خودرو کار می‌کرد. نامادری‌اش معلم و در آستانه شروع دوره تحصیل در مقطع دکتری بود. مادر میسون از دنیا رفته و مری از 4 سالگی برایش مادری کرده بود. با این حال میسون او را به‌عنوان مادر قبول نداشت. او بارها برای مری در مدرسه‌ای که تدریس می‌کرد، دردسر درست کرده بود. در کنار همه اینها میسون که از بحث‌های خانوادگی خسته شده بود، نقشه هولناکی  برای خانواده‌اش کشید . او منتظر فرصتی مناسب بود تا نقشه‌اش را عملی کند.

در 2سپتامبر2019، وقتی از یک سفر کوتاه در فلوریدا به خانه بازگشتند، خانواده‌اش به‌دلیل خستگی ناشی از سفر در ساعات اولیه شب به خواب رفتند. میسون که موقعیت را مناسب دیده بود، با یک تفنگ 9 میلی‌متری که آن را در فلوریدا دزدیده بود، به سراغ اعضای خانواده اش رفت. میسون اعضای خانواده‌اش را وقتی که به خواب رفته بودند با شلیک گلوله به قتل رساند و اسلحه را در جاده‌ای در نزدیکی خانه پرت کرد. بعد از آن به خانه آمد و پلیس و اورژانس را در جریان این جنایت هولناک قرار داد.

پلیس و اورژانس فورا به صحنه جنایت آمدند. گریسون و پدرش که به‌شدت زخمی شده بودند به بیمارستان منتقل شدند، اما پزشکان نتوانستند آنها را نجات دهند. بنابراین پلیس با یک معمای قتل خانوادگی مواجه شد.

 نیسون که قصد فریب پلیس را داشت، به آنها گفت: در طبقه پایین در زیرزمین  مشغول بازی‌های کامپیوتری بوده که صدای تیراندازی شنیده است. سراسیمه خود را به بیرون خانه رسانده و یک وسیله نقلیه را دیده که در حال دور شدن است.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که اعضای خانواده با شلیک گلوله به سر جان سپرده‌اند، اما این سؤال برایشان پیش آمد که چگونه میسون در این جنایت خانوادگی جان سالم به در ‌برده است؟ میسون به اداره پلیس منتقل شد. او ابتدا منکر هرگونه نقشی در مرگ خانواده‌اش شد، اما در ادامه به قتل خانواده‌اش اعتراف کرد و جای اسلحه‌ای که با آن اعضای خانواده‌اش را کشته بود، نشان داد.

او در اعترافاتش گفت که از درگیری در خانواده‌اش خسته شده بود. او ادامه داد: آنها زیاد بحث می‌کردند و من از آن خسته شده بودم.

میسون منتظر محاکمه بود و از آنجایی که او در زمان قتل 14 سال داشت، واجد شرایط مجازات اعدام نبود، اما به‌دلیل شدت جنایت قرار شد در دادگاه بزرگسالان محاکمه شود و تا روز محاکمه در زندان به سر ‌برد.

میسون در زندان به دوستش که در بیرون زندان بود، پیام‌های هولناکی می‌فرستاد. او در پیام‌هایش نوشته بود که من با  اسلحه آرامش می‌‌گیرم. خانواده‌ام را در کمتر از 4 ثانیه کشتم. می‌خواهم یک قاتل اجاره‌ای باشم. او پس از محاکمه در ماه آوریل امسال، به اتهام ارتکاب 5 فقره قتل عمد به حبس ابد محکوم شد.

منبع: رکنا

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها