سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت | آزمون شخصیت | روانشناسی شخصیت

وراج‌ها بیشتر متولدین این ماه‌اند | روانشناسی شخصیت

وراج‌ها بیشتر متولدین این ماه‌اند | روانشناسی شخصیت

احتمالا شما هم متوجه افراد پرحرف در اطرافتان شده اید، برخی از انسان ها به طور ذاتی زیاد حرف میزنند و از گفت و گو خوششان می آید.

پرحرف بودن خصلتی است که در افراد زیادی وجود دارد و پرحرف ها نقطه مقابل اشخاصی هستن که کم حرفی جزو ویژگی های بارزشان است. بعضی ها دوست دارند که با ادامه دار بودن صحبت هایشان با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنند اما برخی این رفتار را پسندیده نمی بینند، ولی به هر حال پرحرفی هم یکی از خصوصیات انسان هاست که با کنترل صحیح آن حتی میتواند مفید هم واقع شود البه به شرط آنکه اصولی و ماهرانه هدایت شود.

از این حرفها که بگذریم، آیا تا به حال برایتان پیش آمده که در کنار افرادی قرار بگیرید و متوجه شوید که چه قدر پرحرف هستند. متولدین بعضی از ماه ها نسبت به دیگری بیشتر صحبت می کنند و این به خاطر ماهی است که در آن به دنیا آمده اند. در این قسمت از نمناک قصد داریم طبق طالع بینی به شما معرفی کنیم که متولدین کدام ماه ها بیش از بقیه حرف می زنند.

خرداد

خرداد ماهی ها نمی توانند صحبت نکنند. صحبت کردن برای آن ها مانند نفس کشیدن اهمیت دارد و مدام در ذهن شان چیز های مختلف را به یکدیگر ربط می‌ دهند و گفتگو می‌ کنند. برای این که بخواهند یک حرف را وسط بیاندازند و آن را ادامه بدهند، هیچ مشکلی ندارند و همیشه بحث را شروع می‌ کنند و هر چقدر که بتوانند حرف می زنند.

فروردین

فروردین ماهی ها جزء افراد پرحرف محسوب می شوند. اگر حرفی برای گفتن داشته باشند، حتما آن را به زبان می‌ آورند و در کنار آن ها نمی توانید شاهد سکوت باشید. همیشه دوست دارند حرف‌ های شان شنیده شود و برای هر چیزی بلند صحبت می‌ کنند.

آذر

آذر ماهی ها افراد خوش ذوق و خوش بینی هستند. خیلی خوب با دیگران ارتباط برقرار می‌ کنند. معمولاً زیاد صحبت می‌ کنند و معلمان خوبی نیز می باشند. بعد از این که شروع به صحبت می کنند، حتماً باید یک نفر آن ها را متوقف کند. در غیر این صورت تا جایی که بتوانند ادامه می‌ دهند و هیچ چیز جلودار آن ها نیست.

اسفند

اسفند ماهی ها افراد با احساسی هستند اما در صحبت کردن، شاید دیگران را کلافه کنند. دوست دارند که حرف بزنند تا دیگران صدای شان را بشنوند و فکر می کنند که برای ابراز احساسات فقط باید حرف بزنند و هیچ راه دیگری ندارند. به خاطر این که احساسات شان خیلی زیاد است، در نتیجه زیاد حرف می زنند.

 

مرداد

مرداد ماهی ها به جای این که عمل کنند، بیشتر حرف می زنند و شعار می‌ دهند. عاشق این هستند که برای دیگران داستان تعریف کنند و لابلای شلوغی باشند و حرف بزنند. احتمالاً اگر گیر آن ها بیفتید، متوجه می‌ شوید که مدت زمان طولانی بدون وقفه برای تان صحبت می کنند.

بهمن

بهمن ماهی ها سعی می کنند که در شلوغی با مطرح کردنِ مشکلات بزرگ در سطح جهان توجه دیگران را جلب کنند اما در گفتگو های خصوصی خیلی حرف خاصی برای گفتن ندارند اما به طور کل از حرف زدن استقبال می کنند‌. اگر قرار باشد در مورد موضوعی صحبت کنند، حتماً در موردش تحقیق می کنند و بدون آمادگی قبلی این کار را انجام نمی دهند.

مهر

مهر ماهی ها خوب صحبت می‌ کنند اما از طرفی می‌دانند چه زمانی سکوت کنند و به حرف‌ هایتان گوش دهند. در مذاکره خوب عمل می کنند، زیرا قدرت بیان خوبی دارند. عاشق تعادل هستند و در گفتگو هم این تعادل را به خرج می‌ دهند‌. چیز های زیادی برای گفتن دارند اما باید مطمئن شوند که طرف مقابل به حرف های شان گوش می دهد و بعد آن ها را بیان می کنند.

شهریور

شهریور ماهی ها همیشه چیز های زیادی داخل ذهن شان است. طبیعتاً دوست دارند که حرف بزنند اما گاهی اوقات استرس دارند و شاید شجاعت کافی برای بیان عقایدشان را نداشته باشند؛ بنابراین میانه رو هستند اما اگر مطمئن شوند که گوش شنوایی دارند، خوب صحبت می کنند و می بینید که چقدر خوب تجزیه تحلیل می کنند‌.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها عاشق مکالمه های دوستانه و کوتاه هستند. اگر موضوع مورد علاقه شان باشد، تا ساعت‌ ها در مورد آن صحبت می کنند اما اگر به بحث علاقه ای نداشته باشند، ترجیح می دهند که سکوت کنند. اغلب در مورد چیزی صحبت می‌ کنند که حس شور و نشاط را در آن ها بر می‌ انگیزد؛ در غیر این صورت پرحرف نیستند.

تیر

تیر ماهی ها از حریم خصوصی خود خیلی محافظت می‌ کنند. در حرف‌ هایشان دقت می‌ کنند و مواظب هستند که چیزی از زندگی خصوصی خود نگویند. معمولاً جزء افراد پر حرف محسوب نمی شوند و در این مورد معمولی عمل می کنند.

 

دی

دی ماهی ها وقت خودشان را صرف مکالمه و گفتگو های بیهوده نمی کنند. اگر بحث در مورد بیزینس، شغل و یا پیشرفت نباشد، حتماً تا ساعات طولانی با شما صحبت می کنند. در غیر این صورت پرحرف نیستند و ترجیح می دهند که به جای حرف زدن، کار کنند.

آبان

آبان ماهی ها بر این عقیده هستند که هر چقدر بیشتر گوش کنند، بیشتر یاد می گیرند و در نتیجه زمانی که دیگران در حال حرف زدن هستند، آن ها در حال نوت برداری می باشند، تا این که بخواهند نظر خودشان را بگویند. معمولاً به خاطر این که شنونده خوبی هستند، خیلی چیز ها در مورد دیگران یادشان می ماند و باید مراقب باشید که هر حرفی را مقابل آن ها نزنید اما به هر حال جزء افراد کم حرف محسوب می شوند.

منبع: نمناک

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

اخبار روز سایر رسانه ها

تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت جایگاه هشت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد