سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت شناسی| روانشناسی شخصیت | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

روانشناسی شخصیت | تندمزاج‌های جذاب و خواستنی این افرادند!

روانشناسی شخصیت | تندمزاج‌های جذاب و خواستنی این افرادند!

فردی تندخو هستید یا آرام؟ یک چتر انتخاب کنید و ما ویژگی غالب شما را آشکار خواهیم کرد!

خبرنگار اصغر اصغری: جرات دارید سفری بی نظیر برای خودیابی را آغاز کنید؟ پس، تست شخصیت تندخو یا آرام ما را انجام دهید. این یک راه سرگرم کننده، آسان و روشنگر برای درک بهتر خود است. آیا چیز غیر منتظره ای را خواهید فهمید؟ فقط یک راه برای فهمیدن وجود دارد!

صحنه‌ای را تصور کنید که در آن باران می‌بارد. شما در حال بیرون آمدن هستید و سه چتر در جلوی شما وجود دارد که از شماره یک تا سه شماره گذاری شده اند. کدام یک را انتخاب می کنید؟ انتخاب شما ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید شخصیت شما را نشان دهد!

این تست به منظور سرگرمی و روشنگری است و به شما یک نگاه اجمالی به ناخودآگاه خود می دهد . به یاد داشته باشید، هیچ پاسخ درست یا غلطی در اینجا وجود ندارد. بنابراین، یک نفس عمیق بکشید، استراحت کنید و بیش از حد به آن فکر نکنید، شروع کنیم؟

به سرعت ، چتری را انتخاب کنید که بیشتر برای شما جذاب است. زیاد روی آن درنگ نکنید . فقط با اولین غریزه خود پیش بروید . انتخاب شما ممکن است نشان دهد که زودرنج هستید یا راحت .

چتر 1

اگر چتر شماره 1 را در تست شخصیت تندخو یا آرام انتخاب کردید، شما فردی با حس قوی از خود هستید . شما تعیین کننده هستید و وقتی تصمیم خود را بگیرید، دیگر راه برگشتی وجود ندارد.

این گاهی اوقات باعث می‌شود که شما  برای دیگران تندخو به نظر بیایید، اما این فقط راه شما برای قاطعیت و اعتماد به نفس است.

چتر 2

شما فردی آرام و راحت هستید . ترجیح می دهید از درگیری اجتناب کنید و برای یک محیط آرام و هماهنگ تلاش کنید. شما  صبور هستید ، درک می کنید و مردم اغلب برای حمایت و راهنمایی به شما مراجعه می کنند .

چتر 3

شما فردی هستید که می توانید هم تندخو و هم راحت باشید . همه چیز به موقعیت بستگی دارد. شما انعطاف پذیر و سازگار هستید و می توانید رویکرد خود را بر اساس آنچه نیاز دارید تغییر دهید .

منبع: دیجی سرگرمی