سایت هواداری باشگاه استقلال

حادثه | حادثه دلخراش | گروگان گیری

گدای میلیاردر با روزی 2 میلیون درآمد

گدای میلیاردر  با روزی 2 میلیون درآمد

بهزیستی مازندران در خصوص اخبار منتشر شده درباره وجود یک گدا با دو کارمند و درآمد ماهانه 400 تا 500 میلیون تومانی گدا‌ها در ساری جوابیه داد.

در فضای مجازی مطلبی از قول مدیرکل بهزیستی مازندران منتشر شد با عنوان " گدای مازندرانی با دو کارمند و درآمد ماهانه 400 تا 500 میلیون تومانی یک گدا در ساری " که در آن ادعا شده بود گدا‌هایی در استان شناسایی شده‌اند که ماهانه 400 تا 500 میلیون تومان درآمد دارند!

بر اساس آنچه این کانال‌های تلگرامی از قول مدیر کل بهزیستی استان منتشر کرده بودند گدایی که جلوی فرمانداری ساری سال‌هاست برای تکدی‌گری با ویلچر حضور دارد گفته که در یک نیم‌روز یک میلیون تومان درآمد دارد و دو کارمند هم برای خودش گرفته که هر روز او را به این محل می‌آورند و او نیز به این افراد پول می‌دهد.

روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران در پی انتشار این مطلب که در فضای مجازی منتشر شد آن را خلاف واقع دانست و جوابیه‌ای جهت تنویر افکار عمومی به شرح زیر صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ باتوجه به مطلب منتشر شده در فضای مجازی در مورخه شنبه 8 بهمن 1401 با عنوان خبری به نقل از مدیرکل بهزیستی استان مازندران به اطلاع می‌رساند؛ دکتر فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی استان مازندران در این خصوص هیچگونه مصاحبه‌ای انجام نداده است و هیچ گزارشی نیز به نقل از وی در پورتال رسمی سازمان بهزیستی منتشر نشده است.

در پایان ضمن تشکر از رسانه‌های محترم به عنوان چشم بینا و زبان گویای جامعه هدف بهزیستی و با احترام به احساسات پاک مردم فهیم، بدیهی است سازمان بهزیستی بعنوان دستگاه حمایتی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و حل مشکلات جامعه هدف و افراد دارای معلولیت از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزد و با همکاری کلیه دستگاه‌های مرتبط در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به جامعه هدف تلاش می‌نماید.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها