سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت | آزمون شخصیت | روانشناسی شخصیت

روانشناسی شخصیت | ترفند زن‌ذلیل کردن آقایان خیلی ساده اما تضمینی !

روانشناسی شخصیت | ترفند زن‌ذلیل کردن آقایان خیلی ساده اما تضمینی !

روانشناسی شخصیت از جمله روش هایی است که می تواند سبک زندگی یک آدم را رو کند.

خبرنگار اصغر اصغری: میدانید که فهمیدنِ اینکه شوهرتان از شما چه می ‌خواهند دشوار است اما دانستن علائق مردان آنقدرها هم غیرممکن نیست. این قسمت از خانواده نمناک را بخوانید تا بفهمید شما به عنوان یک خانم چه کارهایی برای شوهرِ خود باید انجام دهید.

یادتان باشد که اگر همسرتان برای رابطه با شما تلاش زیادی کند؛ هیچ وقت از شنیدن تشکر و قدردانی گله نخواهد کرد.

از او بخواهید که شما را حمایت کند

معمولا مرد ها از اینکه حس کنند محافظ همسرشان هستند؛ لذت می برند. اگر از همسرتان بخواهید که حامی تان باشد؛ احساس قدرت می کند.

پیش قدم باشید

معمولا فشار زیادی روی مرد ها وجود دارد که چرا هیچ وقت سراغی از همسرشان نمی گیرند که به خاطر مشغله زیادشان طبیعی هم هست. پیش قدم شدن و فرستادن پیام یا زنگ زدن از طرف شما به نفع هر دویتان است و چیزی از شما کم نمی کند.

به او بگویید واقعا چه احساسی دارید

با این که او باید بتواند احساساتتان را از کار هایی که می کنید بخواند، اما برای بعضی از مرد ها باید مستقیما ابراز احساسات کرد. این کار باعث می شود تا حس بهتری از رابطه با شما داشته باشد.

با جان و دل به او گوش کنید

گاهی اوقات، وقتی همسرتان اتفاق مهمی در زندگی اش می افتد، مشکلی در کارش به وجود می آید و هدفی دارد که دوست دارد در موردِ آن صحبت کند؛ گوش دادن و این که به او دلگرمی بدهید واقعا حالش را بهتر خواهد کرد.

تماس چشمی برقرار کنید

وقتی می نشینید، ارتباط چشمی تان را با او حفظ کنید و خودتان را درگیر مسئله ای کنید که در آن لحظه واقعا برایش مهم است. این کار به همسرتان نشان می دهد که شما به او اهمیت می دهید.

وقتی با دوستان تان بیرون هستید؛ به او پیام بدهید

اگر با دوستانتان بیرون می روید، هر از گاهی در طول روز به او پیام دهید. همین که یک احوالپرسی کوتاه هم بکنید؛ کافی است. با این کار به او می فهمانید که وقتی بیرون هستید هم به او فکر می کنید.

او را با خوراکی های خوشمزه غافلگیر کنید

حتی درست کردن یا خریدن خوراکی های کوچک و خوشمزه هم مرد ها را خوشحال می کند، حتی اگر یک دونات باشد که به آن علاقه دارند.

با آشنا کردن او با دوستانتان، نشان می دهید که به شوهرتان افتخار می کنید و دوست دارید او را به همه نشان بدهید.

برای کارهایِ او نظر مثبت بدهید

مرد ها دوست دارند کاری کنند تا همسرشان خوشحال شود و از طرفی هم انتظار دارند واکنش شان را ببینند. اگر کاری برایتان می کند؛ نظر مثبت خود را اعلام کنید تا احساس بهتری داشته باشد.

چیز هایی که دوست دارد یا ندارد را به خاطر بسپارید

زنی که به همه علایق همسرش توجه می کند، واقعا زن زندگی است؛ مثلا گاهی غذای مورد علاقه اش را برایش بپزید یا آهنگ های مورد علاقه اش را به صورت یک پلی لیست در بیاورید و برای او پخش کنید.

منبع: مکتوب نامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها