سایت هواداری باشگاه استقلال

شب یلدا | میکاپ شب یلدا | شب یلدا 1402

میکاپ شب یلدا با تم هندونه‌‌ای دون دون | ترکوندن این ترند آرایشی از همین حالا

میکاپ شب یلدا با تم هندونه‌‌ای دون دون | ترکوندن این ترند آرایشی از همین حالا

شب یلدا از دورهمین های بی نظیر خانوادگی و فامیلی است. شب یلدا بلندترین شب سال است که به مناسبت آن اعضای خانواده دور هم جمع می شوند و این مناسبت را جشن می گیرند.

خبرنگار اصغر اصغری: شب یلدا که درازترین شب سال می باشد به شب چله نیز معروف است. این شب پایانگر فصل پاییز و شروع فصل زمستان میباشد. ایرانیان از قدیم این شب را جشن گرفته و در کنار خانواده و دوستان به حافظ خوانی و قصه گویی و خوردن میوه، شیرینی و آجیل و … سپری می کنند. انار، هندوانه، کدوحلوایی و … و استفاده از رنگ های قرمز، سرخ و سبز از جنبه های نمادین این شب می باشد.

میکاپ شب یلدا

آرایش شب یلدا چه تفاوتی با سایر آرایش ها دارد؟

در آرایش شب یلدا از تم های سنتی و رنگ های سبز و قرمز و سرخ و همچنین نمادهای هندوانه، کدوحلوایی و انار نیز استفاده می کنند. از سایه های اکلیلی سبز رنگ برای زیر چشم یا بصورت خط کات کریس بالای چشم در آرایش شب یلدا بکار می برند و از آرایش فانتزی و آرایش ژورنالی و فشن استفاده می کنند.

آرایش شب یلدای ژورنالی و فشن

بعضی از افراد که می خواهند آرایش شب یلدا و میکاپ اقرار آمیز تری داشته باشند. ممکن است از یک میکاپ ساده با رنگ های سبز و قرمز گام رارفراتر گذاشته و از المان های مربوط به شب یلدا مانند انار و هندوانه استفاده کنند. مثلا ممکن است در یک سمت صورت عکس انار را طراحی کرده یا آرایش لب را بصورت هندوانه دیزاین کنند. یا با خلاقیت های دیگر یک آرایش شب ژورنالی و فشن ارائه دهند.

منبع: آرایار

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها