سایت هواداری باشگاه استقلال

تست هوش | تست تیزبینی | تست تیزهوشی | تست بینایی

تست تیزبینی | بچه گربه شیطون را ایکی ثانیه پیدا کن !

تست تیزبینی | بچه گربه شیطون را ایکی ثانیه پیدا کن !

مدتی است که این توهمات نوری توجه مردم را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

آیا می خواهید بدانید قدرت بینایی شما تا چه اندازه خوب است؟ اگر دوست دارید مهارت خود را محک بزنید، پس آزمون یافتن راکون پنهان را حل کنید. این چالش توهم نوری می تواند راهی جذاب برای محک زدن قدرت بینایی و بصری شما باشد. زیرا توهمات نوری تصاویری هستند که مغز شما را فریب می دهند و باعث می شوند تا اشیا را طور دیگری ببینید. مدتی است که این توهمات نوری توجه مردم را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. علاوه بر این، توهمات نوری برای تقویت توانایی های شناختی و مهارت های بصری نیز مفید هستند. اگر به طور منظم این تمرینات، تست های هوش و بازی های فکری را حل کنید قدرت ذهن خود را تقویت خواهید کرد. اگر آماده اید پس بیایید شروع کنیم!

.

.

.

در تصویری که در بالا به اشتراک گذاشته شده، یک راکون پنهان شده است و شما برای پیدا کردن آن تنها 9 ثانیه فرصت دارید. بهتر است به خودتان این فرصت را بدهید و علاوه بر سرگرمی و بازی، عملکرد ذهن و مغز خود را نیز بهبود بخشید.

پیدا کردن راکون کاری ساده است، اما محدودیت زمانی کار را دشوار می‌کند. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای راحتی خود حواس تان را جمع کنید و با دقت به تصویر تره بار فروشی نگاه کنید.

.

.

فراموش نکنید که پیدا کردن راکون برای افراد تیزبین مثل آب خوردن است!

.

تست های IQ اغلب برای تعیین ضریب هوشی افراد، انجام می‌شود. این آزمون میزان توانایی های شناختی یعنی توانایی حل مسائل و استدلال منطقی را یک فرد را اندازه گیری می کند. این تست ها و بازی های فکری نه تنها راهی عالی برای سنجس هوش، مهارت بینایی و قدرت ذهنی شما است، بلکه روشی سرگرم کننده و هیجان انگیز است که می توانید برای شور و هیجان بخشیدن به جمع دوستانه خود استفاده کنید.

یک بار دیگر به تصویر نگاه کنید: یک بازار تره بار فروشی است که مردم در حال خرید هستند و فروشنده ها نیز میوه و سبزیجات به افراد می‌فروشند. یک پسر کوچک در حالی که پلاستیک سیب به دست دارد، در حال خوردن سیب است. پسر کوچک پشت سرش موز می‌خورد و مادر و دختر هم با هم صحبت می‌کنند. پیرزن مردد است که چه چیزی بخرد و مرد در حال بررسی دلمه قرمز است. حالا بگویید در تصویر آزمون یافتن راکون پنهان، این راکون بازیگوش کجا پنهان شده است؟

 

اگر پاسخ شما به سوال بالا مثبت است به شما تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز او را پیدا نکرده اید، به تصویر زیر نگاه کنید:

RikhOTCAw0na

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها