سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت | آزمون شخصیت | روانشناسی شخصیت

روانشناسی شخصیت | زانوهات تو را لو می دهند !

روانشناسی شخصیت | زانوهات تو را لو می دهند !

آ یا می‌دانستید که زبان بدن ما می‌تواند در مورد اینکه چه کسی هستیم صحبت کند؟ این یک زبان ظریف و در عین حال قدرتمند است، از این رو امروز در مورد روشی که پاهایتان را روی هم می‌گذارید و آنچه را که در مورد شخصیت شما آشکار می‌کند، صحبت خواهیم کرد!

خبرنگار اصغر اصغری: دست و پنجه نرم کنید، زیرا این تست شخصیتی برای عبور از پا، رازهای پشت عادات شما را آشکار می کند و به جنبه پنهان شخصیت شما شیرجه می زند!

 

علاوه بر این، اینکه چگونه پاهای خود را روی هم می گذارید، فقط یک چیدمان نشستن یا یک عادت معمولی نیست. این یک نگاه دزدکی به ذهن شماست، مانند شیشه‌ای که منعکس کننده درونتان، احساسات و ویژگی‌هایی است که ممکن است حتی از آنها ندانید.

1. اگر پای خود را روی پای دیگری بگذارید…

روش ضربدری پاهای شما نشان می دهد که شما یک گفتگوگر ماهری هستید که می توانید به راحتی در زندگی حرکت کنید. بدون قضاوت و همدلی، شما هنرمند، خلاق و مراقب هستید.

اعتماد آسان به دست نمی آید و شما وقت خود را صرف اجازه دادن به افراد در دنیای شما می کنید. کاریزماتیک و راحت در پوست شما، نیازی به تایید خارجی ندارید.

با انتخاب دوستان، از دنیای درونی خود لذت می برید، همیشه یاد می گیرید و خرد ارائه می دهید. در روابط، شما آگاه و متعهد هستید، اما طبیعت محجوب شما ممکن است به آسیب پذیری بیشتری نیاز داشته باشد. تست شخصیت: روشی که پاهایتان را روی هم می گذارید، شما را «نادیده» نشان می دهد.

2. اگر مچ پای خود را ضربدری کنید و بنشینید…

این بدان معناست که علیرغم اینکه زمینی و شیک هستید، حال و هوای سلطنتی و ملکه مانند را به نمایش می گذارید.

این تست شخصیتی متقاطع پا می گوید که هاله ظریف و پیچیده شما باعث بالا رفتن و تشویق دیگران می شود، زیرا شما خستگی ناپذیر برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید.

با این حال، شما می توانید محتاط و آرام باشید، اما در هر شرایطی اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و باعث می شوید که دیگران از تصمیمات خود احساس راحتی کنند.

شما وقت خود را صرف می کنید و از سرعت زندگی لذت می برید. ظاهر شما مهم است و در پنهان کردن ناامنی ها استاد هستید. یک شنونده خوب، یک روح خصوصی – روابط شما محتاطانه و در عین حال عمیقا متعهد است.

3. اگر در حالت قفل چهار شکل بنشینید…

شما شخصیتی مطمئن و معتبر هستید. ممکن است جوان، آرام و خودکفا به نظر برسید، اما کاملاً روحانی نیز هستید.

با توجه به روشی که پاهای خود را روی هم می گذارید، فضا و حریم خصوصی برای شما بیشترین اهمیت را دارد و نظم الهی را در همه چیز می بینید.

شما با انگیزه و جاه طلبی، شغل و تحصیلات خود را در اولویت قرار می دهید و از کارهای روزمره کسل کننده اجتناب می کنید. شما قدردان کسانی هستید که ارزش های شما را به اشتراک می گذارند. شما همچنین در روابط بسیار وفادار و متعهد هستید و شرایط سخت را به راحتی مدیریت می کنید.

منبع: مکتوب

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها