سایت هواداری باشگاه استقلال

تست شخصیت | آزمون شخصیت | روانشناسی شخصیت

روانشناسی شخصیت | با یک کلیک ترس‌هایت را بشناس !

روانشناسی شخصیت | با یک کلیک ترس‌هایت را بشناس !

در تصویر روانشناسی شخصیت فوق شش حیوان وجود دارد که عبارتند از: خفاش، جغد، گربه، عنکبوت، مار و خرگوش.

خبرنگار اصغر اصغری: کدام یک از حیوانات شما را بیشتر می ترساند؟ حالا بیایید بدانیم حیوانی را که انتخاب کردید در مورد شما چه می گوید!

خفاش

خفاش ها موجودات فوق العاده باهوش هستند. آن‌ها عاشق وارونه بودن اند و این توانایی منحصر به فرد باعث می شود در مقایسه با سایر موجودات زنده عجیب به نظر برسند. این اشخاص بیشتر به خرافات باور دارند و از جامعه و اجتماع می ترسند و تمایل دارند خودشان را پنهان کنند. خفاش می خواهد به شما نصیحتی کند: «از انزوا و تنهایی بیرون شوید و با دوستان و عزیزان تان وقت بگذرانید.»

 عنکبوت

عنکبوت در اساطیر یونان باستان حیوانی مقدس برای الهه خرد، آتنا است. در اغلب باورها تار عنکبوت نماد دنیای مادی ماست. اشخاصی که عنکبوت را انتخاب کرده اند، بیشترین ترس شان از دست دادن دنیا هست.

جغد

جغد در ادبیات زبان فارسی نماد ویرانه نشینی و انسان های زشت خو هست. مردم از جغد ها می ترسند، زیرا آن‌ها توانایی های مرموز و عجیب و غریبی دارند. از جنبه های خوب آن‌ها می توان گفت: جغدها همیشه آماده هستند و بر محیط اطراف خود کنترول دقیقی دارند.

مار

اگر مار را انتخاب کردید، باید بدانید که مارها همیشه در کف زمین هستند، اما می توانند سریع حرکت کنند یا حتی بپرند. خم می شوند اما نمی شکنند. آن‌ها همچنین بسیار صبور اند و تقریبا همیشه منتظر طعمه خود هستند. مار می خواهد این توصیه را به شما بدهد: «سم از درون می آید. البته بدترین نوع زهر از مار است. مارها در برابر سم خود مصون هستند. اما به شما یادآوری کنم که بهترین داروهای مدرن از سموم تهیه می شوند. بنابراین زهر خود را به درمان تبدیل کنید.»

 گربه

گربه ها موجودات شگفت انگیزی هستند. آن‌ها همیشه به عشق و توجه نیاز دارند تا در رابطه بمانند. گربه به شما یادآوری می کند: «مستقل بمانید. این بدان معنا نیست که باید از روابط اجتناب کنید، اما به این معنی است که همیشه باید برای خودتان زمان اختصاص دهید. و البته خود را از شر افراد سمی رها کنید. دوست داشتن و مراقبت از خود اولین گام خوشبختی است.»

خرگوش

خرگوش با بهار مرتبط است. آن‌ها می تواند زندگی را چند برابر کنند. بنابراین، اعتقاد بر این است که خرگوش ها با باروری، خلاقیت مرتبط هستند. خرگوش می خواهد چیزی را به شما یادآوری کند: «داشتن روابط یک نعمت است. از این که با اشخاص رابطه دارید نباید خجالت بکشید.»

منبع: خبرنامه

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها