سایت هواداری باشگاه استقلال

سهام عدالت | سود سهام عدالت | ارزش سهام عدالت

متقاضیان سود سهام عدالت بخوانند ! | تا سرت کلاه نرفته اینجا ثبتنام کن!

متقاضیان سود سهام عدالت بخوانند ! | تا سرت کلاه نرفته اینجا ثبتنام کن!

خبرهای خوشی درخصوص واریز سود سهام عدالت جاماندگان و وراث منتشر شده است. همچنین رقم جذاب میلیونی ارزش سهام عدالت هم اعلام شد.

خبرنگار اصغر اصغری: از پنجشنبه دوهفته گذشته واریز مرحله اول سود سهام عدالت آغاز شده است.سهام داران به نسبت برگه سهام عدالت خود سود سهام عدالت دریافت با ارقام مختلف دریافت میکنند.امروز هم خبرهای جدیدی درخصوص واریز مرحله دوم سود سهام عدالت منتشر شده است. در ادامه خبر زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت اعلام شده است که با هم می خوانیم.

در پایان معاملات دیروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۱۴ میلیون و ۷۷۲ هزار و ۴۵۴ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی ۱۶ هزار و ۴۳۶ تومان معادل ۰.۱ درصد کاهش یافت. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۸۶۳ هزار و ۴۷۲ تومان رسیده است.

ثبت‌نام کسانی که از سود سهام عدالت جامانده‌اند به کجا رسید؟

پس از واریز سود سهام عدالت در هر سال، برای بسیاری از افرادی که از ثبت‌نام سهام عدالت جامانده‌اند، این پرسش مطرح می‌شود که تکلیف آن‌ها چه می‌شود؟

همه ساله و پس از واریز سود سهام عدالت برای آن دسته از افرادی که دارای سهام عدالت هستند، پرسشی که برای برای بسیاری از افراد مطرح می‌شود، این است که تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه می‌شود؟

که هنوز دستورالعمل جدیدی برای ثبت‌نام افراد حائز شرایط به منظور دریافت سهام عدالت صادر نشده و بنابر همین اساس، امکان بهره‌مندی افراد جدید از سهام عدالت نیز وجود ندارد.

مردم در سال ۱۳۸۵، براساس ۱۳ دسته رتبه‌بندی شدند و ۴۹ شرکت حمایت از سهام عدالت را بر عهده دارند.

مرحله اول سود سهام عدالت ۱۴۰۱ از ۲۳ آذر ماه جاری آغاز شده و تا شب یلدا ادامه یافت و همچنین مرحله دوم واریز سود سهام عدالت از اواخر اسفند ماه آغاز می‌شود.

افرادی که سهام عدالت دارند، اما سودی برای آن‌ها واریز نشده است، ممکن است، دلایلی از جمله حساب بانکی مشترک، حساب راکد، ادغام بانک‌ها و اشکال در شماره شبا بانکی، حساب‌های بلند مدت و حساب مسدود و ارزی داشته باشند.

آخرین خبر درباره جاماندگان سود سهام عدالت 3 دی ۱۴۰۲

ثبت‌نام سهام عدالت برای هیچ سن و قشری حتی فرزند تازه متولد شده درحال‌حاضر انجام نمی‌شود و هیچ‌گونه سامانه‌ای برای ثبت نام سهام عدالت باز نیست. هر گونه لینک‌های ثبت‌نامی که مشاهده می‌کنید، جعلی است.

همچنین برای دریافت سود سهام عدالت متوفی، بازماندگان باید در ابتدا انحصار وراثت کرده و سپس مدارک خود را به کارگزاری‌های «آگاه، بیدار یا مفید» تحویل دهند.

قابل ذکر است افراد تحت پوشش سهام لازم است در نهایت تا آخر امسال، شماره شبا خود را در سامانه سجام یا سامانه سهام عدالت درج کنند.

لازم به ذکر است، شرایط ثبت نام جاماندگان سهام عدالت را به صورت غیرحضوری، شرکت سپرده گذاری مرکزی فراهم کرده است. مشمولین پس از اعلام رسمی دولت (هنوز اعلام نشده است) می‌توانند برای ثبت نام به سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت به آدرس samanese.ir مراجعه کنند.

همچنین در ۷ آذرماه ۱۴۰۲ در آخرین اظهارنظر در این باره، مجید عشقی، ربیس سازمان بورس، گفت: کار‌های مشمولان جدید سهام عدالت افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد و ایثارگران در حال انجام است، سبد سهامی برای آن پیشنهاد شده و در دولت در حال مذاکره است./اکوایران

منبع: برترین ها

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها