سایت هواداری باشگاه استقلال

محصولات سایپا | محصولات سایپا 1402| محصولات سایپا جدید

OFF طلایی محصولات سایپا ویژه روز مادر| فقط 24 ساعت برای ثبت نام وقت دارید!

OFF طلایی محصولات سایپا ویژه روز مادر| فقط 24 ساعت برای ثبت نام وقت دارید!

قیمت خودرو در بازار تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. این عوامل شامل عوامل داخلی و خارجی می‌شوند. عوامل داخلی شامل مواردی مانند کیفیت خودرو، تکنولوژی استفاده شده در ساخت، قابلیت‌های امنیتی و رفاهی، طراحی و برند خودرو و ... هستند.

خبرنگار اصغر اصغری: بر اساس قیمت کارخانه محصولات سایپا، قیمت پراید صفر کارخانه برای مدل ۱۵۱ SE لاینر حوالی ۲۳۹ میلیون تومان است. همچنین قیمت کارخانه پراید وانت صفر مدل ۱۵۱ SE DA نیز ۲۳۶ میلیون تومان است که نسبت به آذر ماه ۱۴۰۲ کاهش ۲۲ میلیونی را تجربه کرده است.

عوامل خارجی شامل مواردی مانند نرخ ارز، قیمت سوخت، قوانین و مقررات دولتی، رقابت با سایر شرکت‌های خودروسازی، تقاضای بازار و ... هستند. بنابراین، قیمت خودرو در بازار خودرو تحت تأثیر مجموعه‌ای از عوامل داخلی و خارجی قرار می‌گیرد که هر یک از آن‌ها می‌تواند بر قیمت نهایی خودرو تأثیرگذار باشد.امروز نیز قیمت برخی از مدل‌های پژو ۲۰۷ را همراه با روند افزایشی می‌خوانید.

قیمت-پراید

بر اساس قیمت خودرو امروز، قیمت پراید صفر ۱۴۰۱ مدل ۱۵۱ به ۲۶۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت پراید در بازار آزاد برای مدل ۱۳۲ SE نیز ۳۱۹ میلیون تومان است.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها