سایت هواداری باشگاه استقلال

هدیه نقدی | هدیه نقدی دولت رئیسی | یارانه نقدی | سبد معیشتی

هدیه نقدی دولت رئیسی به این افراد | 12 میلیون تومن جرینگی+ لیست مشمولان هدیه نقدی

هدیه نقدی دولت رئیسی به این افراد |  12 میلیون تومن جرینگی+ لیست مشمولان هدیه نقدی

خبرهای جدیدی از بسته معیشتی منتشر می شود. ۳ هزار و ۲۴۷ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس در ۹ ماهه امسال با اعتبار بیش از ۱۰۸ میلیارد تومان کمک‌ هزینه خرید جهیزیه و هدیه ازدواج دریافت کردند.

خبرنگار اصغر اصغری: محمدحسن شفیعی امروز، ۱۳ دی‌ماه با اعلام این خبر گفت: پرداخت کمک ‌هزینه ازدواج و هدیه نقدی به زوج‌های جوان تحت حمایت از سرفصل‌های مهم حمایتی این نهاد است که مشارکت مردم و خیران در تأمین جهیزیه، موجب ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان و کمک به نیازمندان می‌شود.

وی با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال ۳ هزار و ۲۴۷ فقره کمک هزینه جهیزیه و ازدواج به ارزش بیش از ۱۰۸ میلیارد تومان به مددجویان استان پرداخت شده است، اضافه کرد: از این تعداد ۱۹۳ فقره جهیزیه به ارزش بیش از ۶ میلیارد تومان به ازدواج مجدد بانوان و ۱۷۸ هدیه نقدی ازدواج به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان (به هر فرد حدود 12 میلیون تومان) به نودامادهای تحت حمایت از محل درآمدهای استان و خیران و نیکوکاران تامین و مابقی از محل اعتبارات دولتی بوده است.

شفیعی با تصریح اینکه همه کالاهای خریداری شده صددر صد ایرانی و تولید داخلی هستند، افزود: امیدواریم تا پایان سال و با مشارکت خیرین در استان فارس صف انتظار برای دریافت جهیزیه به صفر برسد و هیچ زوج مددجویی در صف دریافت جهیزیه نباشد.

منبع: ايسنا

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها