سایت هواداری باشگاه استقلال

فروش فوری سایپا | فروش فوری سایپا اقساطی

حراج بزرگ سایپا به مناسبت روز پدر | فروش فوری سایپا با شرایط از دم قسط زیر قیمت بازار

حراج بزرگ سایپا به مناسبت روز پدر | فروش فوری سایپا با شرایط از دم قسط زیر قیمت بازار

فروش فوری سایپا با شرایط اقساطی آغاز شد.

خبرنگار اصغر اصغری:

فروش فوری سایپا در هر فصل با شرایط جدید آغاز شد. محصولات سایپا از کیفیت خوبی برخوردار است.اسامی برندگان محصولات سایپا بعد از عر دوره قرعه کشی اعلام می شود. شرایط فروش فوری سایپا اعلام شد.محصولات سایپا طرفداران زیادی دارد. قیمت محصولات سایپا برای بسیاری از اقشار جامعه مناسب است.

شرایط فروش کوییک GXR-L توسط گروه خودروسازی سایپا ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه خودرو به نمایندگی‌های این شرکت اعلام گردید.

گروه خودروسازی سایپا به تازگی شرایط فروش کوییک GXR-L را برای متقاضیان سامانه یکپارچه اعلام کرده است. بر اساس این شرایط فروش، متقاضیانی که در دور دوم سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در خرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام اولیه خودروی کوییک GXR-L اقدام نموده اند و در تاریخ ۱۷ دی‌ماه پیامک واریز را دریافت کرده اند، امکان ثبت نام خودرو از روش شرایط فوق العاده مطابق جدول زیر را خواهند داشت.

طراحی کوییک GXR دقیقا همان طراحی کوییک RS یا همان کوییک S تیپ R است. یعنی دقیقا همان تغییرات را در طراحی سپر و جلوپنجره داریم که نخستین بار در کوییک S دیده شده بود. سقف هم رنگ متضاد بدنه به خود گرفته است تا ظاهر این خودرو کمی اسپرت تر بنظر برسد. در بحث مشخصات فنی کوییک GXR به پیشرانه M15-GSI مجهز است که خروجی های ۹۰ اسب بخار قدرت و ۱۳۷ نیوتن متر گشتاور را ثبت می کند. در پیشرانه جدید با اضافه شدن زمان بندی متغیر سوپاپ ها (VVT-i) و هدرز، گشتاور در دورهای پایین تر در مدار قدرتی به حداکثر می رسد و عملکرد فنی به نسبت بهتر شده است.

فروش فوری سایپا با شرایط اقساطی

در کوییک GX-L رینگ ها از نوع ۱۴ اینچی فولادی هستند اما در تیپ GX-H از رینگ های ۱۴ اینچی آلومینیومی استفاده شده است. همچنین در کوییک GX-H امکاناتی نظیر کنترل صدا از روی فرمان، روکش چرمی صندلی ها، نمایشگر ۷ اینچی مالتی مدیا، دوربین عقب، شیشه دودی و GPS را داریم که این امکانات در کوییک GX-L دیده نمی شوند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که ظاهر این خودرو هیچ تفاوتی با کوییک S ندارد و دقیقا همان المان های بدنه را در هر دو تیپ این خودرو می بینیم.

 

منبع: تجارت نیوز

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها