سایت هواداری باشگاه استقلال

بسته معیشتی | توزیع بسته‌ معیشتی

بسته معیشتی یک میلیونی بین این خانواده‌ها توزیع شد! | دریافت لیست مشمولان با یک کلیک

بسته معیشتی یک میلیونی بین این خانواده‌ها توزیع شد! | دریافت لیست مشمولان با یک کلیک

از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و مددجویان زنجانی توزیع شده است.

خبرنگار اصغر اصغری: روح الله صالحی با اشاره به اجرای طرح بسته معیشتی در کمک به نیازمندان و مددجویان زنجانی اظهار کرد: این طرح در قالب ۵ مرحله پویش مردمی با همکاری خیرین و مراکز نیکوکاری اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۱۲ مرکز نیکوکاری در استان فعال است، گفت: خوشبختانه با حضور فعال این مراکز اقدامات خوبی در بحث برخورداری مددجویان انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری ۹۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان این نهاد توزیع شده است؛ گفت: این بسته‌های معیشتی شامل گوشت، برنج، روغن، رب، ماکارونی، قند شکر و سایر نیازهای نیازمندان به ارزش تقریبی یک میلیون تومان بوده است. همچنین در این مدت ۷۴۰ هزار پرس غذای گرم از طریق مراکز نیکوکاری و در شهرستان‌های مختلف توزیع شده است.

وی با قدردانی از حضور و همراهی خیرین در توزیع بسته‌های معیشتی و توزیع غذای گرم گفت: آخرین پویش اجرا شده در استان مربوط به شب یلدا بود که همانگونه که خیرین و نیکوکاران در همه زمینه‌های پای کار مساعدت به همنوعان خود هستند در شب یلدای امسال نیز این خیرین، با مساعدت به خانواده‌های تحت حمایت شادی را میهمان خانواده‌های آنان کردند.

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها