سایت هواداری باشگاه استقلال

یارانه نقدی| یارانه معیشتی| یارانه حمایتی| یارانه جدید

یارانه معیشتی 1/900/000/000 تومانی توزیع بین خانوارها شد! | لینک درخواست برای متقاضیان یارانه جدید

یارانه معیشتی 1/900/000/000 تومانی توزیع بین خانوارها شد! | لینک درخواست برای متقاضیان یارانه جدید

بین یک هزار و ۹۷۹ خانواده تحت پوشش طی ۱۰ ماهه یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

خبرنگار اصغر اصغری: محمد مهدی اصغری با بیان اینکه یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان ماهانه به صورت مستمری به مددجویان کمیته امداد شهرستان شاهرود پرداخت شده است، تاکید کرد: یک هزار و ۹۷۹ خانوار از این مستمری‌ها بهره مند شدند.

وی با بیان اینکه پرداخت ۴۷۰ میلیون تومان هزینه درمانی به صورت بلاعوض از دیگر اقدامات کمیته امداد شاهرود طی ده ماهه سال جاری بوده است، افزود: این کمک هزینه به ۷۳۰ نفر از بیماران تحت حمایت کمیته امداد پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد شاهرود با بیان اینکه در این بازه زمانی پنج میلیارد و ۷۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه و کارگشایی به مددجویان این نهاد در شهرستان پرداخت شده است، تاکید کرد: ۳۶۰ نفر از این تسهیلات بهره مند شدند.

اصغری از ساخت هشت واحد مسکونی روستایی و خرید سه واحد مسکونی شهری برای نیازمندان و مددجویان کمیته امداد شهرستان شاهرود طی ۱۰ ماهه سال جاری خبر داد و ابراز کرد: چهار میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات و بلاعوض به این طرح‌ها اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه ۹۸ منزل مسکونی مددجویی نیز با اعتبار یک میلیارد و ۱۵۱ میلیون تومان به صورت بلاعوض تعمیر شده است، تاکید کرد: پرداخت وام ودیعه مسکن به ۱۲۵ مددجوی کمیته امداد شاهرود به میزبانی پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات کمیته امداد شاهرود بوده است.

رئیس کمیته امداد شاهرود همچنین گفت: ۴۴ سری جهیزیه به ارزش دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان طی ده ماهه سال جاری به نو عروسان تحت حمایت کمیته امداد شاهرود اعطا شده است.

منبع: مهر

دیدگاه خود را ارسال کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار روز سایر رسانه ها